357,000 €
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora - image 10
357,000 € (3,000 €/m²)
119 m²

Sale, apartment, 119m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Iskoristite priliku da kapitalizujete na prostranoj i svestranoj nekretnini u samom centru Budve, jednog od najdinamičnijih primorskih gradova u Crnoj Gori. Stan se nalazi direktno na bulevaru, pored EKO pumpe, i zauzima 119 m² na prvom spratu, što ga čini idealnim kako za stanovanje tako i za poslovnu namjenu.

Raspored uključuje tri kupatila, prostrane dnevne prostorije i pogled na glavni bulevar. Stan je idealan za kancelarije, ordinacije ili druge profesionalne djelatnosti, zahvaljujući svojoj vidljivosti i lakoj pristupačnosti – ključnim prednostima za svaku poslovnu ili investicionu strategiju.

Ova nekretnina predstavlja odličnu opciju za kupce koji žele stan u centru Budve, prostor za poslovanje ili ulaganje kroz izdavanje. Potražnja za multifunkcionalnim prostorima u Crnoj Gori raste, što čini ovu investiciju pametnim i dugoročnim izborom.

Ne propustite priliku da postanete vlasnik nekretnine u Crnoj Gori koja nudi fleksibilnost, udobnost i izuzetnu lokaciju.

Za više informacija ili zakazivanje pregleda, kontaktirajte Baza Properties.

Real estate details

Ad ID
477390
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

119m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3000.00 €

Down payment 71,400 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,731 €

240 total installments

Loan amount
285,600 €
Down payment
71,400 €
Total interest
129,763 €
Total payment
415,363 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 9.84% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3327.60 €/m²

This property is 74.28% larger then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,328 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
218

Area

119m²

Structure

N/A

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Baza Properties

Similiar Properties

Premium Kuća in Pržno

Sale, house, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 rooms 6 bathrooms 321
Sale, house, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka