299,000 €
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora - image 10
299,000 € (3,360 €/m²)
89 m²

Sale, apartment, 89m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Moderan dvosoban stan nalazi se na drugom spratu savremene stambene zgrade u Bečićima, jednoj od najpoželjnijih lokacija na crnogorskom primorju. Stan ukupne površine 89 m² sastoji se od dvije spavaće sobe i dva kupatila, a pruža prijatan pogled na okolno zelenilo, što ga čini savršenim za miran i udoban život.

Zgrada je projektovana sa fokusom na funkcionalnost i komfor, sa dva odvojena ulaza (L1 i L2) i troetažnom podzemnom garažom, gdje je uvijek moguće kupiti ili iznajmiti parking mjesto. Svi stanovi u zgradi imaju podno grijanje i klima uređaje u svakoj prostoriji, što ih čini pogodnim za boravak tokom cijele godine.

Stan je oslobođen plaćanja poreza na prenos nepokretnosti, što predstavlja dodatnu prednost za kupce. Mjesečni trošak održavanja iznosi samo 0,35 €/m², a vlasništvo je 1/1, bez ikakvih tereta ili ograničenja.

Zahvaljujući odličnoj lokaciji, kvalitetnoj gradnji i praktičnim karakteristikama, stan predstavlja savršen spoj komfora, privatnosti i investicione vrijednosti. Pogodan je kako za stalni boravak, tako i za sezonsko korišćenje blizu Jadranskog mora.

Kontaktirajte nas za više informacija ili da zakažete obilazak.

Real estate details

Ad ID
477409
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

89m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3359.55 €

Down payment 59,800 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,450 €

240 total installments

Loan amount
239,200 €
Down payment
59,800 €
Total interest
108,681 €
Total payment
347,881 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 0.96% higher than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3327.60 €/m²

This property is 30.35% larger then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,328 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
219

Area

89m²

Structure

N/A

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Baza Properties

Similiar Properties

Premium Kuća in Pržno

Sale, house, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 rooms 6 bathrooms 321
Sale, house, 321m², Pržno, Budva
Premium Stan in Bečići