218,400 €
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora - image 10
218,400 € (5,460 €/m²)
40 m²

Sale, apartment, 40m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Na prodaju, u prestižnom Skyline Resort-u u Bečićima, nalazi se potpuno opremljen stan od 40 m² sa prelijepim pogledom na more. Savršeno pozicioniran, na samo nekoliko koraka od pješčane plaže, ovaj stan je idealan za sve koji žele da kupe nekretninu u Crnoj Gori za ličnu upotrebu, kao vikendicu ili kao investiciju sa visokim prinosom od izdavanja.

Stan se nalazi na 5. spratu i spreman je za odmah useljenje ili za početak iznajmljivanja. Moderan enterijer pruža udobnost i funkcionalnost, a veliki prozori omogućavaju obilje prirodne svjetlosti i panoramski pogled na Jadransku obalu.

Skyline Resort svojim stanarima nudi vrhunske pogodnosti, uključujući spoljašnji bazen besplatan za korišćenje i restoran unutar kompleksa. Lokacija je izuzetna — pješke do plaže, u blizini živopisnog centra Budve i na kratkoj vožnji od najljepših obalnih atrakcija Crne Gore.

Bečići su poznati po dugim pješčanim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju, što ovo mjesto čini jednim od najpoželjnijih za kupovinu nekretnine na Jadranu. Ovaj stan kombinuje luksuz, lokaciju i investicioni potencijal u jedinstvenu ponudu.

Predstavlja ga Baza Properties, vaša pouzdana agencija za nekretnine u Crnoj Gori, koja pruža potpunu podršku tokom cijelog procesa kupovine — od pravne pomoći do upravljanja i izdavanja nekretnine.

Kontaktirajte Baza Properties već danas za više informacija ili da zakažete obilazak ovog izuzetnog jednosobnog stana na prodaju u Skyline Resort-u u Bečićima.