230,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva - image 18
230,000 € (1,885 €/m²)
122 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 122m², Petrovac, Budva

Petrovac, Budva Crna Gora

Property description

Ovaj prostrani stan se nalazi u visokokvalitetnoj zgradi u zatvorenom kompleksu u Petrovcu, na pješačkoj udaljenosti od centra grada i šetališta. Ukupna površina stana je 122 m².

Apartman je potpuno opremljen:
• moderna kuhinja sa aparatima, uključujući mašinu za pranje posuđa;
• dnevni boravak sa bibliotekom i TV-om;
• glavna spavaća soba od 20 m² s bračnim krevetom i dvije dječje spavaće sobe, od kojih se manja može koristiti kao kancelarija.

Sve sobe u stanu okrenute su prema stražnjem dijelu zgrade, dalje od pješaka i cesta, te imaju pristup velikoj terasi od 28 m², što ga čini vrlo tihim i mirnim čak i ljeti. Svaka soba je opremljena split sistemom za grijanje/hlađenje i keramičkim radijatorima s termostatima koji osiguravaju suhu, ugodnu toplinu, kao i PRANA jedinicama za povrat topline za 24-satnu automatsku ventilaciju, sprječavajući pojavu plijesni. Ugradbeni ormari u kuhinji, spavaćoj sobi i hodniku izrađeni su po mjeri. Neki namještaj, poput stola i stolica u trpezariji i biblioteci, su antikni.

Real estate details

Ad ID
537494
Published
26.03.2026
Updated
11.05.2026
Property Type

Apartment

Area

122m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters