183,055 €
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora - image 10
183,055 € (3,103 €/m²)
59 m²

Sale, apartment, 59m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Property description

Iskusite vrhunac obalnog življenja u šarmantnom gradu Risan, Kotor, sa ovom izvanrednom jednosobnom apartmanu u novoizgrađenom stambenom kompleksu Rhizon Trinity. Ovaj loft apartman prostire se na impresivnih 59,05 m² i dizajniran je za udobnost i funkcionalnost, savršeno smješten u mirnom okruženju, samo nekoliko koraka od predivnog zaliva. Kompleks je pažljivo osmišljen i sastoji se od tri predivno dizajnirane zgrade koje su smeštene na prostranom placu od 2.240 m², koji uključuje praktično parkiranje za stanare.

Rhizon Trinity predstavlja posvećenost kvalitetu, sa ukupno 32 stambene jedinice, uključujući tri jednosobna apartmana i dva dvosobna apartmana. Svaka zgrada je dizajnirana kako bi se maksimalno iskoristio životni prostor, dok se istovremeno obezbeđuje mirna atmosfera, sa samo četiri apartmana po spratu za očuvanje privatnosti. Savremeni sadržaji uključuju potpunu automatizaciju, visokokvalitetne materijale i predivno uređen zelene prostore, stvarajući ekskluzivno iskustvo stanovanja za sve stanare.

Unutar ove idilične zajednice uživaćete u luksuznim sadržajima kao što su bazen, sauna i posebni kutak za decu, svi prilagođeni da unaprede vaš stil života. Svaki apartman opremljen je najmodernijim „pametan dom“ sistemom koji se prilagođava vašim preferencijama, nudeći neuporedivu udobnost i sigurnost, uz podsticanje energetske efikasnosti.

Pažljiv raspored i izvanredan dizajn Rhizon Trinity čine ga savršenim izborom za one koji traže stilsku i udobnu stambenu jedinicu. Sa svojim zadivljujućim pogledima i blizinom mirnoj crnogorskoj obali, ovaj kompleks nudi jedinstvenu kombinaciju luksuza i prirodne lepote. Ne propustite priliku da prigrlite rafinirani stil života u ovoj izvanrednoj zajednici, gde je svaki detalj osmišljen da poboljša vaše životno iskustvo.

Real estate details

Ad ID
302266
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

59m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3102.63 €

Down payment 36,611 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
887 €

240 total installments

Loan amount
146,444 €
Down payment
36,611 €
Total interest
66,537 €
Total payment
212,981 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of apartments - Kotor

Kotor
Montenegro

This property's price is 14.54% lower than the average price of a studio apartment in Kotor

Average price: 3630.54 €/m²

This property is 19.61% smaller then the average size of a studio apartment in Kotor

Average size: 73 m²

3,631 €
Average annual price
+11%
Price trend (annually)
566

Area

59m²

Structure

N/A

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Baza Properties

Similiar Properties

Premium Kuća in Ljuta

Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor

Request

Ljuta

4 rooms 7 bathrooms 819
Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Sale, two bedroom apartment, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 rooms 2 bathrooms 55
Sale, two bedroom apartment, 55m², Orahovac, Kotor
Premium Stan in Prčanj

Sale, two bedroom apartment, 85m², Prčanj, Kotor

389,000 €

Prčanj

2 rooms 1 bathroom 85
Sale, two bedroom apartment, 85m², Prčanj, Kotor
Premium Stan in Stari Grad Kotor

Sale, two bedroom apartment, 163m², Stari Grad Kotor, Kotor

Request

Stari Grad Kotor

2 rooms 2 bathrooms 163
Sale, two bedroom apartment, 163m², Stari Grad Kotor, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Sale, two bedroom apartment, 86m², Orahovac, Kotor

390,000 €

Orahovac

2 rooms 1 bathroom 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Orahovac, Kotor
Premium Kuća in Orahovac

Sale, house, 56m², Orahovac, Kotor