80,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić - image 9
80,000 € (1,905 €/m²)
42 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Nikšić

Centar, Nikšić Crna Gora

Property description

Iskoristite izuzetnu priliku za kupovinu stana na prestižnoj lokaciji u centru Nikšića, u neposrednoj blizini bolnice. Ovaj komforan jednosoban stan, površine 42.0 m², idealan je za pojedince, parove ili kao sigurna investicija.

Stan se sastoji od jedne spavaće sobe i jednog kupatila, pružajući funkcionalan i udoban životni prostor. Glavna prednost je što je neopremljen, što vam omogućava potpunu slobodu da ga uredite po sopstvenom ukusu i stilu, kreirajući dom iz snova.

Lokacija nudi javni parking u okolini, a dostupna je i kablovska televizija. Blizina svih važnih gradskih sadržaja – prodavnica, škola, vrtića, fakulteta i centra grada – čini ovu nekretninu izuzetno privlačnom.

Cijena stana je 80,000.0 EUR. Ne propustite ovu šansu da postanete vlasnik nekretnine na jednoj od najtraženijih lokacija u Nikšiću. Kontaktirajte nas za više informacija i dogovorite razgledanje!

Real estate details

Ad ID
556554
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

42m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 1904.76 €

Down payment 16,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
388 €

240 total installments

Loan amount
64,000 €
Down payment
16,000 €
Total interest
29,079 €
Total payment
93,079 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of one-bedroom apartments - Nikšić

Centar
Nikšić

This property's price is 11.69% lower than the average price of a single bedroom apartment in Centar

Average price: 2156.86 €/m²

This property is 14.63% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Centar

Average size: 49 m²

RG

Radislav Gardasevic

Similiar Properties

Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 65m², Centar, Nikšić

143,000 €

Centar

2 rooms 2 bathrooms 65
Sale, two bedroom apartment, 65m², Centar, Nikšić
Zemljište in Centar

Sale, land lot, 1990m², Centar, Nikšić

100,000 €

Centar

1990
Sale, land lot, 1990m², Centar, Nikšić
Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 75m², Centar, Nikšić

135,000 €

Centar

2 rooms 1 bathroom 75
Sale, two bedroom apartment, 75m², Centar, Nikšić
Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 75m², Centar, Nikšić

135,000 €

Centar

2 rooms 1 bathroom 75
Sale, two bedroom apartment, 75m², Centar, Nikšić