Estitor

Apartments for Sale in Podgorica - Page 17

Found 4,620 listings for search Apartments for Sale in Podgorica - Page 17

Data updated on 05/13/2026 at 01:36 AM

Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica
1/13

152,500 €

6 days ago

Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica

Apartment501-bedroom1 bathroom

Prodaje se jednosoban, potpuno namješten stan površine 50m2, smješten na drugom spratu stambene zgrade, u atraktivnom naselju City Kvart. Stan je funkcionalnog rasporeda, svijetao i spreman za...

Sale, one bedroom apartment, 41m², Pobrežje, Podgorica
1/12

123,000 €

6 days ago

Sale, one bedroom apartment, 41m², Pobrežje, Podgorica

Apartment411-bedroom1 bathroom

Jednosoban stan površine 41m2 za prodaju na Pobrežju. Nalazi se na IV spratu nove zgrade Zetagradnje, preko puta Tehnomaxa. Južne je orjentacije. Po svojoj strukturi je jednosoban, kompletno...

Sale, three bedroom apartment, 72m², City Kvart, Podgorica
1/12

221,500 €

6 days ago

Sale, three bedroom apartment, 72m², City Kvart, Podgorica

Apartment723-bedroom2 bathrooms

Prodaje se luksuzno opremljen stan, površine 72 m², u City kvartu, Po svojoj strukturi stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje i trpezarije koje čine funkcionalnu i skladnu cjelinu, sa...

Apartments for Sale in Podgorica - Page · Podgorica · 60m² · 2.649 €/m²
Property price159.000
40.000500.000
Down payment 20%: 31.800
Loan: 127.200
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
707 €/mj.
for a loan of 127.200 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 73m², Tuški Put, Podgorica
1/20

206,000 €

6 days ago

Sale, two bedroom apartment, 73m², Tuški Put, Podgorica

Apartment732-bedroom2 bathrooms

Prodaje se dvosoban stan, površine 73 m², na Tuškom putu. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, i predstavlja spoj udobnosti, funkcionalnosti i savremenog dizajna....

Sale, two bedroom apartment, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/15

160,000 €

6 days ago

Apartment562-bedroom1 bathroom

Prodaje se kompletno namjesten dvosoban stan 56m2 u ulici Avda Medjedovica, Stari aerodrom, Podgorica. Stan se nalazi na 6. (poslednjem) spratu zgrade Zetagradnje koja posjeduje dva lifta i redovno...

Sale, one bedroom apartment, 37m², Drač, Podgorica
1/10

75,000 €

6 days ago

Sale, one bedroom apartment, 37m², Drač, Podgorica

Apartment371-bedroom1 bathroom

PRODAJA – Jednosoban stan (37m2), Podgorica, Drač. 📍 Lokacija: Podgorica, Drač – u blizini hotela Hilton i centra grada 🏠 Opis nekretnine: Na prodaju jednosoban stan površine 37m2 sa dodatnih 42m2...

Sale, two bedroom apartment, 81m², Krivi Most, Podgorica
1/18

243,000 €

6 days ago

Sale, two bedroom apartment, 81m², Krivi Most, Podgorica

Apartment812-bedroom2 bathrooms

Prodaje se dvosoban, kompletno opremljen stan površine 81m² kod Krivog mosta. Stan se nalazi na I spratu stambene zgrade sa liftom i orijentisan je sjeverozapadno. Funkcionalnog je rasporeda i...

Sale, apartment, 27m², Konik, Podgorica
1/4

59,400 €

6 days ago

Sale, apartment, 27m², Konik, Podgorica

Apartment271 bathroom

Na prodaju garsonjere površine 27m² u stambenom objektu u izgradnji, smještenom na Koniku. Garsonjere se nalaze na I, II i III spratu i odlikuju se funkcionalnim rasporedom, koji omogućava maksimalnu...

Sale, two bedroom apartment, 68m², Central Point, Podgorica
1/15
New Construction

265,000 €

7 days ago

Sale, two bedroom apartment, 68m², Central Point, Podgorica

Apartment682-bedroom2 bathrooms

Podgorica, Central Point – dvosoban nov stan sa garažom i ostavom U ponudi za prodaju dvosoban stan, površine 68m2. Nalazi se na 2. spratu u Central Pointu. Stan ima otvoren pogled ka Ankarskom...

Sale, one bedroom apartment, 57m², Tološka šuma, Podgorica
1/14
New Construction

210,000 €

7 days ago

Sale, one bedroom apartment, 57m², Tološka šuma, Podgorica

Apartment571-bedroom1 bathroom

Prodaje se jednosoban namješten stan, površine 57m2 u novom stambeno-poslovnom objektu Green Level 2 u Baku ulici u Podgorici.Nalazi se na 3. spratu zgrade koja posjeduje uređen ulaz, 2 lifta,...

Sale, one bedroom apartment, 45m², New City, Podgorica
1/15
Verified

145,000 €

7 days ago

Sale, one bedroom apartment, 45m², New City, Podgorica

New CityPodgorica
Apartment451-bedroom0 bathrooms

Prodaje se jednosoban stan u naselju New City u Podgorici. Stan ima površinu od 45 m2 i nalazi se na petom, poslednjem spratu stambene zgrade. New City je nov kvart koji se i dalje razvija i...

Sale, one bedroom apartment, 43m², Ljubović, Podgorica
1/17
New Construction

120,000 €

7 days ago

Sale, one bedroom apartment, 43m², Ljubović, Podgorica

Apartment431-bedroom1 bathroom

A furnished one-room apartment of 43m2 is for sale, located on the first floor of a residential building under Ljubović. It is located in a newly built building, which has an elevator and whose...

MI

Milos Ivanovic

Advertiser

Call
Sale, studio apartment, 44m², Zabjelo, Podgorica
1/5

Request

7 days ago

Sale, studio apartment, 44m², Zabjelo, Podgorica

Apartment44Studio1 bathroom

Dostupne dvije garsonjere na petom spratu (puna visina zidova) orjentisane južno i zapadno.

Velimirović Invest

Advertiser

Call
Sale, two bedroom apartment, 78m², Zabjelo, Podgorica
1/3

Request

7 days ago

Sale, two bedroom apartment, 78m², Zabjelo, Podgorica

Apartment782-bedroom2 bathrooms

Novogradnja, Lux, Odlična investicija, Blizu škole, Miran kraj

Velimirović Invest

Advertiser

Call
Sale, three bedroom apartment, 120m², Tuški Put, Podgorica
1/6

185,000 €

7 days ago

Sale, three bedroom apartment, 120m², Tuški Put, Podgorica

Apartment1203-bedroom2 bathrooms

Predstavljamo Vam izuzetan stan za prodaju na jednoj od najtraženijih lokacija u Podgorici, Tuški Put. Ovaj prostran stan od 120.0 m² pruža savršen komfor za porodični život. Sa tri svijetle spavaće...

Sale, three bedroom apartment, 96m², Blok 5, Podgorica
1/14

268,800 €

7 days ago

Sale, three bedroom apartment, 96m², Blok 5, Podgorica

Apartment963-bedroom2 bathrooms

Prodajem trosoban stan u Bloku 5, trg Nikole Kovacevica 2. Stan se nalazi na 4. spratu.

AB

Aa Bbb

Advertiser

Call
Sale, three bedroom apartment, 100m², Blok 6, Podgorica
1/14

199,000 €

7 days ago

Sale, three bedroom apartment, 100m², Blok 6, Podgorica

Apartment1003-bedroom2 bathrooms

Predstavljamo Vam izuzetan trosoban stan površine 100 m², smješten u jednom od najtraženijih rezidencijalnih kvartova Podgorice – Bloku 6. Ovaj prostrani dom nudi idealnu kombinaciju udobnosti i...

Sale, two bedroom apartment, 70m², Preko Morače, Podgorica
1/8

175,000 €

7 days ago

Sale, two bedroom apartment, 70m², Preko Morače, Podgorica

Apartment702-bedroom1 bathroom

Predstavljamo Vam izuzetnu priliku za kupovinu prostranog stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Podgorici – Preko Morače. Ovaj dvosoban stan od 70.0 m² idealan je za porodičan život ili kao...

Sale, three bedroom apartment, 72m², City Kvart, Podgorica
1/9
New Construction

215,000 €

7 days ago

Sale, three bedroom apartment, 72m², City Kvart, Podgorica

Apartment723-bedroom2 bathrooms

Predstavljamo Vam izuzetan trosoban stan u srcu najprestižnijeg dijela Podgorice – City Kvartu. Ovaj lux stan, smješten u novogradnji, idealan je za porodičan život ili kao sigurna investicija. Sa...

Sale, two bedroom apartment, 80m², Zabjelo, Podgorica
1/11

Request

7 days ago

Sale, two bedroom apartment, 80m², Zabjelo, Podgorica

Apartment802-bedroom2 bathrooms

Na prodaju djelimično renoviran dvosoban stan na Zabjelu, u blizini OŠ “Oktoih”. Stan ima površinu od 80 m² i nalazi se na 6. spratu zgrade sa liftom. Po strukturi je funkcionalan i komforan, a čine...

Showing 321-340 of 4,620 results

Podgorica – city guide and apartments market

Podgorica's apartment market is currently highly sought-after, with steady demand from local buyers and investors. Well-located apartments benefit from close proximity to the Clinical Center of Montenegro, the Faculty of Economics Podgorica, the Natural History Museum of Montenegro and Podgorica Airport, as well as banks, clinics and schools. Typical asking prices start around 2694 €/m², so use searches like apartments for sale in Podgorica, buy apartment Podgorica, flats for sale Podgorica and Podgorica real estate to compare listings. When evaluating options, prioritize transport links, parking, energy efficiency and proximity to services such as Ziraat Bank Montenegro, Hipokrat Poliklinika Podgorica and the Post Office. Save searches and contact local agents to move quickly in this competitive market.

Key Indicators - Sale of apartments Podgorica

Average price/m²
2,649 €
Active listings
LIVE
4,421
Updated today
New listings
224
Last 7 days
Price trend
DECLINE
-3.77%
Compared to May 2025

Frequently asked questions

? What is the average price of apartments in the city of Podgorica?

Based on analysis of 4421 active listings, the average price for an apartment in the city of Podgorica is 2,649 €/m².

? Is now the right time to buy apartments in the city of Podgorica?

Analyzing data from the last 3 years, property prices in the city of Podgorica show decline of 3.8% annually.
Sales velocity: A listing of an apartment stays on the market for 45-60 days before it is removed.

? How profitable is buying apartments in the city of Podgorica as an investment?

The average monthly rent is 504 €. The estimated average annual gross return on investment (ROI) is 3.8%, excluding property value appreciation.

Tips for Choosing

Define budget and €/m² threshold

Compare neighborhoods by price per m² and median days on the market; focus on areas where budget and square footage realistically align.