951,000 €
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora - image 10
951,000 € (8,059 €/m²)
118 m²

Sale, apartment, 118m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Otkrijte neusporedivu eleganciju i udobnost u ovom prefinjenom stanu smještenom u prestižnim apartmanima Botanika u Lustica Bayu, Tivatu. Nudeći unutrašnji stambeni prostor od 87.73 m² i prostranu terasu od 30.3 m², ovaj stan pruža zadivljujuće poglede na Golf rupe 1 i 2, kao i predivno Jadransko more. Dizajniran za savremeni način života, stan ima dvije spavaće sobe, dva kupatila i otvorene prostore za život i ručavanje, idealne za opuštanje i zabavu.

Posebno izrađena kuhinja opremljena je visokokvalitetnim Miele aparatima (ili sličnim međunarodnim brendovima), osiguravajući premijerno kulinarsko iskustvo. Unutrašnjost se može pohvaliti porculanskim pločicama s efektom kamena i teraco, što poboljšava sofisticiranu atmosferu. Balkoni koji se protežu oko stana nude dodatni prostor za uživanje u panoramskim pogledima i svježem zraku, stvarajući besprijekornu kombinaciju unutrašnjeg i vanjskog života.

Stanari apartmana Botanika uživaju u ekskluzivnom pristupu bazenu i Guvno sjedištu susjedstva, pružajući mirno okruženje za odmor i društvena okupljanja. Stan dolazi s parkingom u susjedstvu za dodatnu praktičnost. Nadogradnje na imovini uključuju posebno izrađene ormare od furnira drveta, visokokvalitetne parketne podove, dodatne Miele aparate i brendirane armature i sanitarnu opremu, uključujući grijače za ručnike. Standardne pogodnosti uključuju Laufen & Catalano sanitarnu opremu i Hansgrohe armature za kupatila u kromiranoj završnoj obradi. Za još luksuzniji dodir, nadogradnje su dostupne s Laufen & Catalano sanitarnom opremom i Hansgrohe armaturama za kupatila u elegantnoj mat crnoj završnoj obradi.