159,783 €
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Tivat - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Tivat - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Tivat - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Tivat - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Tivat - image 5
159,783 € (3,329 €/m²)
48 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Tivat

Centar, Tivat Crna Gora

Property description

Predstavljamo Vam izuzetnu priliku za kupovinu stana u srcu Tivta! U ponudi je novogradnja modernog dizajna, idealna za udoban život, odmor ili sigurnu investiciju. Objekat je projektovan po savremenim standardima, sa pažljivo odabranim kvalitetnim materijalima i funkcionalnim rasporedom prostorija.

Izdvajamo prefinjeni jednosoban stan površine 51.47 m², smješten na prvom spratu. Ovaj stan nudi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, komfornu spavaću sobu, moderno kupatilo, hodnik i terasu. Predaje se neopremljen, što Vam omogućava da ga uredite u potpunosti po sopstvenom ukusu i potrebama. Ukupna cijena iznosi 154.410 €.

Stan je opremljen klimatizacijom, a zgrada obezbijeđuje parking ispred objekta, uređeno dvorište, te priključke za kablovsku, internet i telefon. Njegova promišljena struktura čini ga idealnim za komforan porodični život, ali i za izdavanje tokom cijele godine ili turističke sezone, pružajući odličan povrat investicije.

Lokacija je besprekorna: objekat se nalazi na mirnoj, a istovremeno izuzetno traženoj lokaciji u Tivtu, na samo par minuta hoda od svih važnih sadržaja i luksuzne marine Porto Montenegro. Blizina centra garantuje lagan pristup restoranima, prodavnicama i kulturnim dešavanjima.

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku! Za više informacija o ovom i ostalim dostupnim stanovima, kao i dinamici plaćanja, kontaktirajte nas. Obezbijedite svoj idealan dom ili investiciju u Tivtu na vrijeme!