401,006 €
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat - image 9
401,006 € (3,970 €/m²)
101 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 101m², Centar, Tivat

Centar, Tivat Crna Gora

Property description

Dvosoban apartman sa dvorištem u centru Tivta

Moderan dvosoban apartman sa prostranom terasom-dvorištem u samom srcu Tivta, smješten u novom stambenom kompleksu preko puta zelenog parka i plaža. Apartman kombinuje funkcionalnost i udobnost, dok privatno dvorište pruža dodatni prostor za opuštanje na otvorenom.

Raspored:
• Hodnik — funkcionalan ulazni prostor sa mjestom za odlaganje
• Kuhinja sa dnevnim boravkom — prostran i svijetao prostor sa trpezarijom i lounge zonom
• Dvije spavaće sobe — odvojene, pružaju komfor i privatnost
• Dva kupatila
• Dvorište — privatni spoljašnji prostor idealan za baštenski namještaj ili kreiranje zelene oaze.

Karakteristike i prednosti:
• Moderan stil i visokokvalitetna završna obrada
• Veliki prozori koji ispunjavaju prostor prirodnim svjetlom
• Privatno dvorište za odmor i privatnost
• Odlična lokacija apartmana: mir i privatnost na pješačkoj udaljenosti od svih sadržaja kompleksa.

Infrastruktura kompleksa:
• Dječije i sportsko igralište, workout zona
• Bazen sa ležaljkama i prostorima za relaksaciju
• BBQ zone i „komšijski dnevni boravak“ na otvorenom
• Bogato uređeno zelenilo sa dekorativnim biljkama i drvećem
• Podzemna garaža i parking za goste
• Zatvoren i obezbijeđen kompleks sa video nadzorom.

Mogućnost plaćanja na rate!

Ovaj apartman sa dvorištem može postati vaš udoban dom u Tivtu, gdje se urbani komfor spaja sa prirodnom harmonijom Mediterana.