3,500.000 €
  • Sale, house, 428m², Pržno, Budva - image 1
  • Sale, house, 428m², Pržno, Budva - image 2
  • Sale, house, 428m², Pržno, Budva - image 3
  • Sale, house, 428m², Pržno, Budva - image 4
3,500.000 € (8,178 €/m²)
428 m²
4 Room
4 Bathroom

Sale, house, 428m², Pržno, Budva

Pržno, Budva Crna Gora

Property description

Luksuzna vila na prodaju u prestižnom Pržnu, Budva. Projektovana od renomiranog arhitekte i izgrađena od vrhunskih materijala, ova rezidencija nudi spoj elegancije i modernog življenja sa neponovljivim pogledom na more.

Smeštena na prostranom placu od 871 m², vila raspolaže ukupnom bruto površinom od 428 m². Prizemlje od 198 m² obuhvata udobne prostore, dok se na prvom spratu od 230 m² nalazi spektakularna terasa od 115 m² sa privatnim bazenom – idealno za opuštanje i zabavu. Prostrana garaža za 2 vozila je takođe uključena.

Unutrašnjost je pažljivo osmišljena da pruži maksimalan komfor: 4 prostrane spavaće sobe, 4 kupatila, soba za osoblje, 2 dnevna boravka, moderna kuhinja, garderober i vešeraj. Veliki prozori omogućavaju obilje prirodne svetlosti i otvaraju zadivljujuće panorame Jadranskog mora.

Vila se prodaje neopremljena, pružajući vam jedinstvenu priliku da je opremite po sopstvenom ukusu i stilu, kreirajući dom iz snova. Lokacija je izuzetna – samo korak od Miločerskog parka i svetski poznate Kraljičine plaže, nudeći privatnost i ekskluzivnost.

Sa privatnim bazenom i ekskluzivnom lokacijom, ova vila predstavlja savršenu investiciju za one koji traže prefinjeni životni stil na crnogorskoj obali. Cena: 3.500.000 EUR. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ove izuzetne nekretnine.

Real estate details

Ad ID
558952
Published
19.05.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

House

Area

428m²

Rooms

4

Bathrooms

4

Balconies

2

Number of Floors

2

Year Built

2026

Land Area

871

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 8177.57 €

Down payment 700,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
16,967 €

240 total installments

Loan amount
2,800.000 €
Down payment
700,000 €
Total interest
1,272.188 €
Total payment
4,072.188 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of four-bedroom houses - Budva

Pržno
Budva

This property's price is 163.41% higher than the average price of a in Budva

Average price: 3104.47 €/m²

This property is 51.94% larger then the average size of a in Budva

Average size: 282 m²

Area

428m²

Structure

4 Rooms

Property Type

House

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Valentina

Similiar Properties

Premium Stan in Pržno

Sale, two bedroom apartment, 96m², Pržno, Budva

500,000 €

Pržno

2 rooms 1 bathroom 96
Sale, two bedroom apartment, 96m², Pržno, Budva
Premium Stan in Pržno

Sale, three bedroom apartment, 160m², Pržno, Budva

435,000 €

Pržno

3 rooms 3 bathrooms 160