463,000 €
  • Sale, land lot, 751m², Gorica C, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 751m², Gorica C, Podgorica - image 2
463,000 € (617 €/m²)
751 m²

Sale, land lot, 751m², Gorica C, Podgorica

Gorica C, Podgorica Crna Gora

Property description

Na prodaju urbanizovan građevinski plac u Atinskoj ulici, površine 751 m².

Plac posjeduje UTU uslove i predstavlja odličnu investicionu priliku za izgradnju stambenog ili stambeno-poslovnog objekta.

Prema važećim urbanističkim parametrima dozvoljena je spratnost:
Su + P + 2 + Pk

Maksimalni indeks izgrađenosti iznosi 3.0, što omogućava izgradnju do približno 2.253 m² bruto građevinske površine.

Maksimalni indeks zauzetosti iznosi 0.7.

Dozvoljena je izgradnja podzemnih etaža i garažnih prostora, a podzemne garaže i tehničke prostorije ne ulaze u obračun bruto građevinske površine.

Plac se nalazi na atraktivnoj i urbano razvijenoj lokaciji, sa odličnom povezanošću prema centru grada i svim važnim sadržajima — školama, marketima, poslovnim zonama i glavnim saobraćajnicama.

Odlična prilika za investitore i izgradnju modernog stambenog ili stambeno-poslovnog objekta na traženoj lokaciji.

Real estate details

Ad ID
557520
Published
14.05.2026
Updated
14.05.2026
Property Type

Land lot

Area

751m²

Land Type

Građevinsko

Agency

Danijela

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 616.51 €

Down payment 92,600 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
2,245 €

240 total installments

Loan amount
370,400 €
Down payment
92,600 €
Total interest
168,292 €
Total payment
538,692 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Area

751m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Danijela

Similiar Properties

Verified Premium Stan in Gorica C

Sale, apartment, 40m², Gorica C, Podgorica

160,000 €

Gorica C

0 40
Sale, apartment, 40m², Gorica C, Podgorica
Verified Premium Stan in Gorica C

Sale, one bedroom apartment, 40m², Gorica C, Podgorica

160,000 €

Gorica C

1 room 1 bathroom 40
Sale, one bedroom apartment, 40m², Gorica C, Podgorica
Zemljište in Gorica C

Sale, land lot, 751m², Gorica C, Podgorica

473,000 €

Gorica C

751
Sale, land lot, 751m², Gorica C, Podgorica
Stan in Gorica C

Sale, one bedroom apartment, 58m², Gorica C, Podgorica