315,000 €
  • Sale, office space, 70m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, office space, 70m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, office space, 70m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, office space, 70m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, office space, 70m², Budva, Crna Gora - image 5
315,000 € (4,500 €/m²)
70 m²

Sale, office space, 70m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Na prodaju visokokvalitetan poslovni prostor u multifunkcionalnom kompleksu TQ Plaza, smještenom u samom centru Budve – glavnog poslovnog i turističkog centra crnogorskog primorja.
 Osnovne karakteristike:
Površina: 70 m²
Sprat: 3
Visina plafona: 3,3 m
Panoramski prozori i prostrana terasa sa pogledom na more
Centralna klimatizacija, internet, telefon, kablovska TV
Ugrađena mini-kuhinja, sopstveni toalet
Mogućnost organizacije do 10 radnih mjesta
 Investicioni potencijal:
Prostor se prodaje sa ugovorom o zakupu (do marta 2026.)
Godišnji prinos od zakupa — 5,3%
 O kompleksu TQ Plaza:
Prepoznatljivo mjesto u centru Budve
Sadržaji: tržni centar, hotel sa 4*, restorani i kafići, banka, fitnes centar, supermarket
U blizini: banke, notari, Katastar, opština
Obezbjeđenje 24/7, video nadzor, protivpožarni sistem
Mogućnost zakupa parking mjesta u podzemnoj garaži
 Idealno za predstavništvo, kancelariju, arhitektonski biro, advokatsku ili notarsku kancelariju, agenciju za nekretnine, turističku agenciju, medicinsku ordinaciju, salon ljepote ili wellness centar.
 Cijena: 315.000 €
 

Real estate details

Ad ID
478059
Published
08.10.2025
Property Type

Office space

Area

70m²

Property parameters

Price per m²: 4500.00 €

Down payment 63,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,527 €

240 total installments

Loan amount
252,000 €
Down payment
63,000 €
Total interest
114,497 €
Total payment
366,497 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Area

70m²

Structure

N/A

Property Type

Office space

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Mbroker

Similiar Properties

Premium Kuća in Pržno

Sale, house, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 rooms 6 bathrooms 321
Sale, house, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, two bedroom apartment, 79m², Bečići, Budva

255,000 €