Estitor

Prodaja Nekretnina Centar, Podgorica - Strana 3

Pronađeno je 292 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Centar, Podgorica - Strana 3

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 16:53

Prodaja, ugostiteljski objekat, 200m², Centar, Podgorica
1/2

200,000 €

prije 28 dana

Prodaja, ugostiteljski objekat, 200m², Centar, Podgorica

Ugostiteljski objekat200

Prodaje se ugostiteljski objekat – restoran, površine 200 m², smješten u strogom centru Podgorice, u Hercegovačkoj ulici. Riječ je o poslovnom prostoru na izuzetno frekventnoj i vidljivoj lokaciji, u...

Prodaja, plac, 1281m², Centar, Podgorica
1/6

1,921.500 €

prije 28 dana

Prodaja, plac, 1281m², Centar, Podgorica

Plac1281

Excellent investment, New construction, Luxury EKSKLUZIVNA PRODAJA – GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U CENTRU PODGORICE Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1.281 m², smješteno u samom centru...

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Podgorica
1/13

175,000 €

prije 28 dana

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Podgorica

Stan65Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosoban stan na lijepoj, mirnoj lokaciji u naselju Gorica C, u neposrednoj blizini Britanske ambasade. Stan je površine 65m2, na drugom spratu, orijentacija sjeveroistok. Struktura:...

Prodaja Nekretnina Centar, Podgorica - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 73m², Centar, Podgorica
1/11
Verifikovano

230,000 €

prije 28 dana

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Centar, Podgorica

Stan73Dvosoban0 kupatila

Prodaje se lijepo sređen dvosoban stan, površine 73m2, u ulici Vuka Karadžića - Podgorica. Smješten je na drugom spratu (od ukupno četiri) stambene zgrade koja nema lift. Dvostrano je orijentisan...

Prodaja, poslovni prostor, 143m², Centar, Podgorica
1/11

350,000 €

prije 28 dana

Prodaja, poslovni prostor, 143m², Centar, Podgorica

Poslovni prostor143

Prodaje se poslovni prostor u centru grada. Prostor ima 143m2. Sastoji se iz prizemnog dijela i suterena.

Prodaja, poslovni prostor, 22m², Centar, Podgorica
1/6

57,000 €

prije 30 dana

Prodaja, poslovni prostor, 22m², Centar, Podgorica

Poslovni prostor221 kupatilo

Prodaje se poslovni prostor površine 22 m²! Centar, Podgorica. Poslovni je smješten na prizemlju južne tribine stadiona "Budućnost". Pogodan je kao kancelarija, ali i za druge namjene. Prodaje se u...

GT

Goran Trust RE

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, poslovni prostor, 46m², Centar, Podgorica
1/39

Na Upit

prije 33 dana

Prodaja, poslovni prostor, 46m², Centar, Podgorica

Poslovni prostor46

💄 BEAUTY SALON FOR SALE – PODGORICA 💄 Fully equipped and actively operating beauty salon available for sale in the heart of Podgorica. Business Details: Sold together with an established client base...

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Centar, Podgorica
1/20

Na Upit

prije 35 dana

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Centar, Podgorica

Stan91Dvosoban2 kupatila