Estitor

Prodaja Nekretnina Mrčevac, Tivat - Strana 5

Pronađeno je 128 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Mrčevac, Tivat - Strana 5

Podaci su ažurirani 20.05.2026. u 20:03

Prodaja, stan, 2706m², Mrčevac, Tivat
1/5

100,700 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 2706m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan27061 kupatilo

Jedinstveni stambeni kompleks premium klase nalazi se na slikovitom uzvišenju u zelenom dijelu Mrčevca, okružen mediteranskom prirodom i svježim vazduhom. Lokacija nudi savršen balans privatnosti,...

Prodaja, stan, 2706m², Mrčevac, Tivat
1/5

100,700 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 2706m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan27061 kupatilo

Prodaja, stan, 2706m², Mrčevac, Tivat
1/6

100,700 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 2706m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan27061 kupatilo

Prodaja Nekretnina Mrčevac, Tivat - Strana · Tivat · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 8696m², Mrčevac, Tivat
1/7

328,600 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 8696m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan8696Dvosoban1 kupatilo

Jedinstveni kompleks premium klase nalazi se na slikovitoj uzvišici okruženoj mediteranskim zelenilom — samo 2,5 km od Porto Montenegra i 1,3 km od aerodroma Tivat. Raspored: Ulazni hodnik – 14,60 m²...

Prodaja, dvosoban stan, 11557m², Mrčevac, Tivat
1/8

530,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 11557m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan11557Dvosoban2 kupatila

Ekskluzivni kompleks premium klase smješten je na slikovitoj uzvišici okruženoj mediteranskim zelenilom — samo 2,5 km od Porto Montenegra i 1,3 km od aerodroma Tivat. Spoj mira, luksuza i savremene...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat
1/8
Verifikovano

169,100 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan45Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju je moderno projektovan jednosoban stan površine 44,50 m², smješten na 1. spratu, u ekskluzivnom kompleksu u izgradnji, u Tivtu. Stan se nalazi na prednjoj strani objekta, koja je...

Prodaja, garsonjera, 27m², Mrčevac, Tivat
1/12
Verifikovano

100,700 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, garsonjera, 27m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan27Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju je moderno projektovana garsonjera površine 27.06 m², smještena u ekskluzivnom kompleksu u izgradnji, u Tivtu. Stan se nalazi na prednjoj strani objekta, koja je orijentisana ka dijelu...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat
1/4

172,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan45Jednosoban0 kupatila

🏠 Za prodaju jednosoban stan 45m², Tivat. 🏢 Nalazi se na prvom spratu. ✅ Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo i terasa 📍 Nalazi se u blizini...

Prodaja, kuća, 250m², Mrčevac, Tivat
1/13

890,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 250m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Kuća250Četvorosobna4 kupatila

Prodaja luksuzne vile sa bazenom i pogledom na more u Tivtu. Moderna dvospratna vila površine 250 m², smeštena na placu od 474 m² u stambenom naselju Mrčevac, Tivat. Aerodrom je udaljen 5 minuta...

Prodaja, kuća, 250m², Mrčevac, Tivat
1/28

795,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 250m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Kuća250Četvorosobna4 kupatila

Tivat, Mrčevac, a newly built villa with modern design, featuring a swimming pool, garage, and parking space, with panoramic sea views.

Prodaja, trosoban stan, 144m², Mrčevac, Tivat
1/6

446,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 144m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan144Trosoban2 kupatila

Three-bedroom penthouse apartment with a total area of ​​144 m2 within a new residential building in Tivat.

Prodaja, plac, 420m², Mrčevac, Tivat
1/8

130,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 420m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Plac420

Prodaje se urbanizovan plac povrsine 420 m2 u Tivtu, Mrcevac. Planirana spratnost objekta: P+2 Indeks izgradjenosti: 0.8 Postoji putna konekcija, voda i struja na placu. Cijena 130.000

Prodaja, kuća, 162m², Mrčevac, Tivat
1/19

490,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 162m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Kuća162Trosobna3 kupatila

Moderna kuca u Tivtu s pogledom na more nalazi se u naselju Mrčevc. Hitna prodaja! Mirno okruženje. Panoramski pogled na Tivatski zaljev! Raspored kuće: Prizemlje:— Prostran dnevni boravak— Velika...

Prodaja, plac, 600m², Mrčevac, Tivat
1/1

185,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 600m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Plac600

IDP_2181-For sale is a plot of land measuring 671m2 in an excellent location, in the peaceful area of the Tivat municipality - the Mrčevac neighborhood. It is situated by the road in close proximity...

Prodaja, plac, 500m², Mrčevac, Tivat
1/2

126,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 500m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Plac500

An urbanized plot for sale in the settlement of Mrčevac in Tivat, surface area 500 m2, construction permitted P+ 2F + PK, the price of the plot is €252 per m2

Prodaja, plac, 700m², Mrčevac, Tivat
1/13

180,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 700m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Plac700

EN The plot is located in a quiet, green part of the city, 700m from the sea, surrounded by pine forest. Clean air, ideal location away from the noisy city and highways, but at the same time, walking...

Prodaja, kuća, 250m², Mrčevac, Tivat
1/16

795,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 250m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Kuća250Četvorosobna

IDD2367 The property is currently under construction, with the completion of the works planned for the end of 2024. The plot area is 474 m2, while the total gross area of the building, including the...

Prodaja, kuća, 118m², Mrčevac, Tivat
1/16

400,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 118m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Kuća118Trosobna0 kupatila

IDD3067 A single-story house located in the Dumidran area of Tivat, on a plot of 425 m². The house covers 118 m² and includes an entrance hall, kitchen with dining area and living room, three...

Prodaja, plac, 996m², Mrčevac, Tivat
1/6
Verifikovano

239,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 996m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Plac996

Prodaje se plac 996 m2 sa idejnim projektom u Tivtu. Plac se nalazi u mirnom, zelenom delu grada, 600m od mora, okružen borovom šumom. Čist vazduh, idealna lokacija daleko od bučnog grada i puteva,...

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Mrčevac, Tivat
1/6

225,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Mrčevac, Tivat