750,000 €
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora - image 14
750,000 € (1,875 €/m²)
400 m²
4 Soba
4 Kupatilo

Prodaja, kuća, 400m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se LUX kuća u Bjelišima od 400 m2 na placu od 330 m2. Kuća se nalazi na putu prema Zupcima.
Kuća je potpuno nova, urađena po projektu, savremeno urađena. Ugrađena je u kući najbolja keramika,najbolji parketi, najbolja stolarija, kuhinja vrhunskih proizvođača i podno grijanje.
Sastoji se od:
-Ispred kuće postoji mogućnost parkiranja tri vozila
-U prizemlju su dva  garažna mjesta u zatvorenom prostoru ili poslovni prostor, ostava, kupatilo i tehnička prostorija za toplotnu pumpu
-Na I-vom spratu je vrhunska kuhinja, trpezarija, velika dnevna soba, kupatilo i spavaća soba
Na II-gom spratu su spavaća soba, kupatilo, dnevna soba i ogromna terasa sa pogledom
Na III-cem spratu je predviđeno kao veliki prostor za objedovanje, ili dnevna soba sa kuhinjom sa izlazom na terasu koja je ogromna i sa koje se pruža pogled na more, grad i planine, takođe ima kupatilo sa kadom i jedna spavaća soba
na krovu su na cijeloj veličini postavljene pločice, doveden priključak za struju i vodu i postoji mogućnost zastaklivanja i montiranja sunčevih panela ili izgradnja ljetnje bašte sa koje bi se pružao fantastičan pogled na cijeli grad i more

Detalji o nekretnini

ID oglasa
336849
Objavljeno
06.02.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

400m²

Sobe

4

Kupatila

4

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1875.00 €

Učešće 150,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,636 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
600,000 €
Učešće
150,000 €
Ukupna kamata
272,612 €
Ukupno plaćanje
872,612 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 22.71% viša od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1528.04 €/m²

Ova nekretnina je 123.65% veća od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 179 m²

1,466 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
463

Kvadratura

400m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Dobre Vode

Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar

380,000 €

Dobre Vode

3 sobe 2 kupatila 241
Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar