150,000 €
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora - image 11
150,000 € (1,429 €/m²)
105 m²

Prodaja, kuća, 105m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Opis nekretnine

Na 7 km novim bulevarom od Podgorice ka Danilovgradu, nalazi se kuća pod pločom površine 105m2, na placu od oko 2600m2. Kuća ima građevinsku dozvolu, i kompletnu infrastrukturu: struju, vodu, put…Na placu su zasađeni voćnjak i manji vinograd, a ima i pomoćni objekat površine 88m2.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
424063
Objavljeno
09.07.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

105m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1428.57 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Danilovgrad

Danilovgrad
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 10.05% viša od prosječne cijene na lokaciji Danilovgrad

Prosječna cijena: 1298.14 €/m²

Ova nekretnina je 31.94% manja od prosječne veličine na lokaciji Danilovgrad

Prosječna veličina: 154 m²

Kvadratura

105m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Zemljište in Danilovgrad

Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora
Premium Kuća in Ćurilac

Prodaja, kuća, 128m², Ćurilac, Danilovgrad

300,000 €

Ćurilac

3 sobe 1 kupatilo 128
Prodaja, kuća, 128m², Ćurilac, Danilovgrad