530,000 €
  • Prodaja, stan, 98m², Rozino, Budva - image 1
  • Prodaja, stan, 98m², Rozino, Budva - image 2
  • Prodaja, stan, 98m², Rozino, Budva - image 3
  • Prodaja, stan, 98m², Rozino, Budva - image 4
  • Prodaja, stan, 98m², Rozino, Budva - image 5
530,000 € (5,408 €/m²)
98 m²

Prodaja, stan, 98m², Rozino, Budva

Rozino, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 1475

Tro-soban stan od 98 m² u modernoj zgradi Texnomaks, na atraktivnoj lokaciji Rozino u Budvi. Stan ima tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase sa otvorenim pogledom na more — pravo rešenje za porodicu ili kao reprezentativan boravak uz obalu.

Enterijer je u potpunosti uređen lux materijalima i kvalitetnim nameštajem, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zgrada je novogradnja, sa liftom, urednim zajedničkim prostorima i obezbeđenim parking mestom za stanare.

Rozino je mirna stambena zona u Budvi, na nekoliko minuta vožnje od starog grada, Slovenske plaže i Jadranske magistrale. Škole, prodavnice i restorani su u neposrednoj okolini, a aerodrom Tivat je udaljen oko 20 minuta.

Ugovorena cena je 530.000 evra (oko 5.408 €/m²), što je u rangu sa novogradnjom u istoj zoni. Budvanska rivijera istorijski beleži rast vrednosti od oko 13% godišnje i rentalni prinos (ROI — povraćaj investicije) od 4–6% za opremljene jedinice. Plaćanje se reguliše kroz SPA (ugovor o kupoprodaji), uz uobičajen PDV (porez na dodatu vrednost) na prvu prodaju.

Trinity vodi celu transakciju — proveru dokumentacije, pregovore, potpis i upis — sa jednim sagovornikom od početka do kraja. Rezervacija se vrši uplatom kapare nakon obilaska.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558259
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

98m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Godina izgradnje

2020

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5408.16 €

Učešće 106,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,569 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
424,000 €
Učešće
106,000 €
Ukupna kamata
192,646 €
Ukupno plaćanje
616,646 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Rozino

Rozino
Budva

Cijena ove nekretnine je 54.45% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Rozino

Prosječna cijena: 3501.67 €/m²

Ova nekretnina je 37.22% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Rozino

Prosječna veličina: 71 m²

3,502 €
Prosječna godišnja cijena
+11%
Trend cijena (godišnje)
5

Kvadratura

98m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Trinity Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva

500,000 €

Rozino

4 sobe 2 kupatila 150
Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva
Premium Stan in Rozino