530,000 €
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 1
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 2
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 3
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 4
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 5
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 6
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 7
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 8
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 9
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 10
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 11
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 12
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 13
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 14
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 15
  • Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat - image 16
530,000 € (2,650 €/m²)
200 m²
2 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat

Krašići, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se vila površine 200m², dok je površina parcele 330 m². Smještena je na svega 10 metara od plaže u Krašićima, Tivat. 
Struktura prizemlja vile obuhvata: hodnik, prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, toalet, i veoma prostranu terasu sa bazenom; struktura prvog sprata obuhvata: hodnik, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Svaka soba ima panoramski pogled na more i planine.
Unutrašnjost je autorski dizajnirana sa setom nekoliko scenarija osvjetljenja. U dekoraciji su korišćene italijanske keramičke pločice najvišeg kvaliteta, postavljeni su klimatski sistemi i ventilacija, sistem toplog poda, kamin. Vila je opremljena punim asortimanom hansgrohe i villeroy&boch.U izgradnji objekta korišćena su termoizolaciona rješenja koja stvaraju komfor i energetsku efikasnost. Ugrađeni su prozori sa dvostrukim zastakljivanjem toplog profila brenda Schuco.Zgrada je priključena na kablovski internet i cijeli perimetar je pod video nadzorom.Vila posjeduje garažno mjesto u garaži.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
436856
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

200m²

Sobe

2

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2650.00 €

Učešće 106,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,569 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
424,000 €
Učešće
106,000 €
Ukupna kamata
192,646 €
Ukupno plaćanje
616,646 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Krašići

Krašići
Tivat

Cijena ove nekretnine je 1.85% niža od prosječne cijene na lokaciji Krašići

Prosječna cijena: 2700.00 €/m²

Ova nekretnina je 19.76% veća od prosječne veličine na lokaciji Krašići

Prosječna veličina: 167 m²

3,303 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
318

Kvadratura

200m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TEAM Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Krašići

Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat

320,000 €

Krašići

3 sobe 2 kupatila 105
Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat
Premium Kuća in Krašići

Prodaja, kuća, 129m², Krašići, Tivat

506,699 €