110,000 €
  • Prodaja, plac, 661m², Kuljače, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 661m², Kuljače, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 661m², Kuljače, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 661m², Kuljače, Budva - image 4
110,000 € (166 €/m²)
661 m²

Prodaja, plac, 661m², Kuljače, Budva

Kuljače, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

An urbanized plot of about 661 m2 in the Kuljače area, above Kamenovo beach, Budva municipality. The plot has an open panoramic view of the sea and a convenient access from two sides. The beach is about 3 km away via an asphalt road.
Urban planning conditions have been obtained, which makes the site an excellent option for building a villa or a holiday home.
Building parameters:
— building coefficient: 0.5
— occupancy index: 0.2
— maximum area of the facility: 275 m2
— building area under the building: 110 m2
— permissible number of floors: S + P + 1 (there is no attic floor).

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560351
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

661m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 166.41 €

Učešće 22,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
533 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
88,000 €
Učešće
22,000 €
Ukupna kamata
39,983 €
Ukupno plaćanje
127,983 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

661m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Kuljače

Prodaja, kuća, 257m², Kuljače, Budva

1,300.000 €

Kuljače

3 sobe 3 kupatila 257
Prodaja, kuća, 257m², Kuljače, Budva
Premium Kuća in Kuljače

Prodaja, kuća, 587m², Kuljače, Budva

3,100.000 €

Kuljače

5 soba 6 kupatila 587
Prodaja, kuća, 587m², Kuljače, Budva
Premium Zemljište in Kuljače

Prodaja, plac, 1118m², Kuljače, Budva

570,000 €

Kuljače

1118
Prodaja, plac, 1118m², Kuljače, Budva
Premium Zemljište in Kuljače

Prodaja, plac, 590m², Kuljače, Budva

160,000 €

Kuljače

590
Prodaja, plac, 590m², Kuljače, Budva
Premium Zemljište in Kuljače