166,700 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora - image 8
166,700 € (2,451 €/m²)
68 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvosoban stan na III-ćem spratu nove zgrade u Ilino.
Stan ide na ime kupca , tako da je bez poreza, gleda prema moru, zgrada posjeduje lift.
Stan se sastoji od:
-dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, toaleta, dvije spavaće sobe i terase
Postoji mogućnost kupovine garažnog mjesta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
336845
Objavljeno
06.02.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

68m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2451.47 €

Učešće 33,340 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
808 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
133,360 €
Učešće
33,340 €
Ukupna kamata
60,592 €
Ukupno plaćanje
193,952 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 5.29% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2588.39 €/m²

Ova nekretnina je 6.1% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 72 m²

2,588 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
463

Kvadratura

68m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 kupatilo 41
Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar

135,000 €