128,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 44m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 44m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 44m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 44m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 44m², Bar, Crna Gora - image 5
128,000 € (2,909 €/m²)
44 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 44m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Spacious studio with a dedicated sleeping area in the modern PAMC Residence complex. The area of the apartment is 44 m2, located on the 5th floor. Thanks to the large panoramic windows, the apartment is filled with natural light. The terrace offers views of the city and partial sea views. The apartment already has a kitchen, air conditioning and a fully equipped bathroom. The PAMC Residence complex is built according to modern international standards using high-quality and durable materials, combining comfort, safety, technology and aesthetic design. Excellent location: all important urban infrastructure facilities are within walking distance, and the sea is only a 10-minute walk away.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556035
Objavljeno
10.05.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2909.09 €

Učešće 25,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
621 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
102,400 €
Učešće
25,600 €
Ukupna kamata
46,526 €
Ukupno plaćanje
148,926 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 0.55% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2893.27 €/m²

Ova nekretnina je 33.71% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 33 m²

Kvadratura

44m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, trosoban stan, 86m², Bjeliši, Bar

240,800 €

Bjeliši

3 sobe 1 kupatilo 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar