280,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora - image 15
280,000 € (3,256 €/m²)
86 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 86m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju trosoban stan 86m2, Budva. Nalazi se na trećem spratu. Prodaje se namješten i klimatizovan. Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, tri spavaće sobe, dva kupatila, garderober i terasa. Zgrada se nalazi u blizini svih neophodnih sadržaja, na samo 200m od Starog grada. U sklopu cijene je obezbijeđeno rezervisano parking mjesto.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
164121
Objavljeno
23.08.2023
Ažuriran
22.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

86m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3255.81 €

Učešće 56,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,357 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
224,000 €
Učešće
56,000 €
Ukupna kamata
101,775 €
Ukupno plaćanje
325,775 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 2.41% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3179.09 €/m²

Ova nekretnina je 31.99% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 126 m²

Kvadratura

86m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, jednosoban stan, 68m², Pržno, Budva

210,000 €

Pržno

1 soba 2 kupatila 68