861,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 16
861,000 € (8,969 €/m²)
96 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine, Crna Gora, BudvaTrosoban stan 96,13 m² u luksuznom kompleksu u centru BudveCene trosobnih stanova kreću se od 861.000 € do 2.350.000 €, u zavisnosti od kvadrature. Predstavljamo vam novi stambeni kompleks Hotel & Residences – mesto gde se savremeni dizajn susreće sa prirodnim lepotama Budvanske rivijere. Smešten u prvoj liniji uz more, na samo deset metara od prelepe plaže, ovaj kompleks predstavlja harmoniju luksuza i komfora, dizajniran da pruži jedinstveno iskustvo stanovanja na Jadranu.U samom srcu kompleksa, koji se sastoji od 212 stambenih jedinica i trgovačkog centra sa 27 prodavnica, svaki detalj je pažljivo planiran kako bi zadovoljio i najistančanije ukuse. Dok šetate prostranim hodnicima, otkrivate pažljivo dizajniranu atmosferu u kojoj prirodna svetlost i otvoreni prostori doprinose osećaju slobode i elegancije. Sa svakog ugla, prozor nudi neometan pogled na beskrajno Jadransko more, istorijski šarm starog grada, slikoviti ostrvo Sveti Nikola, modernu jahting marinu i impresivne planine – čineći svaki trenutak proveden u ovom prostoru zaista jedinstvenim.Kompleks nudi niz vrhunskih sadržaja za relaksaciju i uživanje: od infinity bazena sa elegantnim pool barom i opuštajućim pool klubom, do rooftop barova i restorana koji oduzimaju dah panoramskim pogledom, pa čak i privatne plaže sa beach barom i restoranom koji pozivaju na opuštena letnja veče. Dodatni sadržaji, poput wellness centra, teretane i fitnes studija, multifunkcionalne sale za sastanke i privatne trpezarije omogućavaju vam da svaki dan provedete u savršenoj harmoniji tela i duha. Ne treba zaboraviti ni 24-časovnu recepciju i unutrašnji parking, koji garantuju maksimalan komfor i sigurnost.Uslovi plaćanja prilagođeni su vašim potrebama – početna akontacija iznosi 25%, ostatak se plaća na rate u periodu od 24 meseca, a dodatnih 10% se plaća po završetku izgradnje, sa PDV-om uključenim u cenu.