450,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora - image 9
450,000 € (5,056 €/m²)
89 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 89m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Moderan trosoban stan površine 89 m2. se nudi na prodaju. m u prestižnom kompleksu Tre Canne, koji se nalazi na prvoj liniji u srcu Budve. Stan na drugom katu s pogledom na Jadransko more savršen je spoj udobnosti, stila i potencijala za ulaganja. Ovo je jedinstvena ponuda za život ili iznajmljivanje na Budvanskoj rivijeri.

Stan sadrži tri spavaće sobe, prostrani dnevni boravak u kombinaciji sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila, hodnik i terasu. Rasporedom je omogućena podjela stana na dva jednosobna stana, što ga čini posebno atraktivnim za izdavanje kao dvije zasebne nekretnine. Novi namještaj i uređaji osiguravaju spremnost za odmah useljenje ili komercijalnu upotrebu.

Kompleks Tre Canne poznat je po svojoj lokaciji udaljenoj 50 metara od mora, koja vam omogućava da uživate u odmoru na plaži na minut hoda. Stari grad Budva, nasip, restorani, kafići, prodavnice i sva potrebna infrastruktura su na pješačkoj udaljenosti. Centralna lokacija omogućava jednostavan pristup ključnim atrakcijama i čini apartman popularnim među turistima tokom cijele godine.

Ovaj stan nije samo prilika za sticanje prostranog stambenog prostora sa pogledom na more u jednom od najprestižnijih područja Budve, već je i obećavajuća investicija zbog svog visokog potencijala za iznajmljivanje i fleksibilnog rasporeda. Kontaktirajte nas za više informacija ili kako bismo dogovorili pregled ove jedinstvene nekretnine!