651,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 25
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 26
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 27
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 28
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 29
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 30
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 31
  • Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora - image 32
651,000 € (7,843 €/m²)
83 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Hotelsko-apartmanski kompleks President je moderan projekat koji se nalazi na živopisnoj Budvanskoj rivijeri Crne Gore. Ovaj jedinstveni kompleks uključuje hotel sa 5 zvjezdica sa 88 soba i apartmana, kao i 66 luksuznih apartmana površine od 83 do 246 m², od kojih većina pruža prekrasan pogled na more.

Kompleks se sastoji od 11 spratova i nudi 24-satno obezbeđenje i usluge konsijerža, što vam omogućava da uživate u luksuznom stilu života. U unutrašnjosti ćete pronaći poslovni prostor, trgovine, dva restorana i kafić s pogledom na Jadransko more, kao i spa sa bazenima i teretanom. Za poslovne sastanke na raspolaganju su konferencijske sale, a podzemni parking može primiti 205 automobila.

Glavna karakteristika projekta su penthausi sa zelenim terasama i prekrasnim pogledom na more. Svi apartmani su useljivi i modernog su dizajna koji je u skladu sa prirodom.

Kompleks je okružen prekrasnim vrtovima i njegova lokacija omogućava zgodan pristup svim potrebnim uslugama i atrakcijama, uključujući marine za jahte i Stari grad Budva. Završetak izgradnje planiran je za kraj 2026. godine. Plaža je udaljena 10 metara, a aerodrom Tivat 21 km.

Ne propustite priliku da postanete dio ovog jedinstvenog projekta, koji spaja luksuz, udobnost i raskoš crnogorskog primorja!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
406980
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
18.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

83m²