95,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora - image 10
95,500 € (2,122 €/m²)
45 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

One bedroom apartment for sale in Petrovac, Budva.

The apartment has an area of ​​38m2 + 7m2 terrace.
It consists of a living room, kitchen with dining area, hallway, one bedroom, bathroom and terrace.
The apartment is located in a great location, just a few minutes from the beach, market, bus station and other important locations.
------------

Prodaje se jednosoban stan u Petrovcu, Budva.

Stan je povrsine 38m2+7m2 terasa.
Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, jedne spavace sobe, kupatila i terase.
Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji, udaljen je svega nekoliko minuta od plaze, marketa, autobuske stanice i ostalih bitnih lokacija.
----------

Budva, Petrovac'ta satılık tek yatak odalı daire.

Daire 38m2 + 7m2 teras alanına sahiptir.
Oturma odası, yemek alanı içeren mutfak, koridor, bir yatak odası, banyo ve terastan oluşmaktadır.
Daire harika bir konumda, plaja, markete, otobüs terminaline ve diğer önemli yerlere sadece birkaç dakika uzaklıktadır.
----------

Wohnung mit einem Schlafzimmer zum Verkauf in Petrovac, Budva.

Die Wohnung hat eine Fläche von 38m2 + 7m2 Terrasse.
Es besteht aus einem Wohnzimmer, einer Küche mit Essbereich, einem Flur, einem Schlafzimmer, einem Badezimmer und einer Terrasse.
Die Wohnung befindet sich in toller Lage, nur wenige Minuten vom Strand, Markt, Busbahnhof und anderen wichtigen Orten entfernt.
-----------

Двухкомнатная квартира на продажу в Петроваце, Будва.