369,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 10
369,000 € (3,884 €/m²)
95 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju potpuno namješten stan od 95 m² sa dizajnerskim enterijerom i panoramskim pogledom na more.
Stan se nalazi na 3. spratu prestižnog multifunkcionalnog kompleksa TQ Plaza, u samom centru Budve, svega nekoliko koraka od Starog grada, rive i marine.
Karakteristike:
Ukupna površina: 95 m² (unutrašnji dio 78 m² + terasa 17 m²)
2 spavaće sobe
1 kupatilo (tuš kabina, bide, mašina za veš)
Prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom
Visina plafona — 3 m
Panoramski prozori i velika terasa sa pogledom na more
Oprema:
Potpuno namješten
Visokokvalitetni kućni aparati
TV u dnevnom boravku i glavnoj spavaćoj sobi
Kuhinja sa rernom, pločom i mašinom za sudove
Centralno grijanje i hlađenje
Brzi internet, kablovska TV, video-interfon
Prednosti:
Stan registrovan kao poslovni prostor → mogućnost otvaranja firme i kombinovanja stanovanja i rada
U kompleksu: podzemna garaža, šoping centar, supermarket, bioskop, fitnes i SPA, restorani, hotel sa 4 zvjezdice
Obezbjeđenje 24/7, video nadzor, protivpožarni sistem
Samo 100 m od mora
Cijena: 369.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
478060
Objavljeno
08.10.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

95m²

Sobe

2

Kupatila

1

Agencija

Mbroker

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3884.21 €

Učešće 73,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,789 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
295,200 €
Učešće
73,800 €
Ukupna kamata
134,125 €
Ukupno plaćanje
429,325 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 15.46% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3364.20 €/m²

Ova nekretnina je 20.1% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 79 m²

Kvadratura

95m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mbroker

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, jednosoban stan, 68m², Pržno, Budva

210,000 €

Pržno

1 soba 2 kupatila 68