Rafailovići – Studio na prvoj liniji mora
Prodaje se potpuno opremljen studio površine 23 m², smješten na prvoj liniji mora u Rafailovićima – jednom od najtraženijih mjesta na crnogorskom primorju.
Lokacija:
O stanu:
Cijena: 125.000 €
Savršena prilika za one koji žele profitabilnu nekretninu na prvom redu do mora ili ugodnu ljetnu rezidenciju.
Stan
23m²
0
N/A
Agencija
ADRIATIC DREAM ESTATECijena po m²: 5434.78 €
Učešće 25,000 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 70.25% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Rafailovići
Prosječna cijena: 3192.31 €/m²
Ova nekretnina je 33.7% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Rafailovići
Prosječna veličina: 35 m²
Agencija (posrednik)
ADRIATIC DREAM ESTATE
Registarski broj
38268508080
Lokacija
Budva
Rafailovići
Kvadratura
23m²
Struktura
N/A
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza