279,718 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 24
279,718 € (3,411 €/m²)
82 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine,Crna Gora,Budva Dvosoban stan povrsine 82.91m2 sa pogledom na more.Cena na 100% plaćanje: 279 718 EURCena na odloženo plaćanje: 296 172 EURUslovi plaćanja:– Avansno plaćanje uz mogućnost ostvarivanja dodatnih popusta– Odloženo plaćanje:  • 50% prilikom potpisivanja ugovora  • Preostalih 50% kroz mjesečne ili tromjesečne rate do završetka izgradnjePredstavljamo vam ekskluzivan stambeni kompleks u Budvi,Dubovica sa očaravajućim panoramskim pogledom na more, savršeno osmišljen da zadovolji sve potrebe savremenog luksuznog načina života. Kompleks se prostire na izuzetno atraktivnoj lokaciji, udaljenoj deset minuta od prelepih plaža Budvanske rivijere, pružajući spoj mira i blizine svih urbanih sadržaja.Kompleks se sastoji od 38 luksuznih apartmana, 40 garažnih mesta, recepcije sa 24-časovnim obezbeđenjem i raznovrsnih sadržaja koji zadovoljavaju najviše standarde udobnosti. Stanarima su na raspolaganju spa centar sa teretanom, đakuzijem i saunom, spoljašnji grejani bazen koji se koristi tokom cele godine, bar na bazenu, restoran, kao i igralište za decu, osmišljeno za bezbrižnu igru najmlađih.Struktura apartmana prilagođena je različitim potrebama – u ponudi su studiji, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi, smešteni na višim spratovima, sa savršenim pogledom na more koji oduzima dah. Svi stanovi su južno orijentisani, ispunjeni prirodnim svetlom zahvaljujući velikim staklenim površinama.Zgrada je izgrađena u klasičnom arhitektonskom stilu, s naglaskom na vrhunski kvalitet gradnje. Korišćeni su prvoklasni evropski ekološki materijali, dok su fasada od prirodnog kamena, aluminijumska stolarija, podovi od granita i parketa, te italijanska sanitarija, samo deo pažljivo odabranih detalja koji odražavaju beskompromisni luksuz.Nekretninu kupujete bez troskova poreza na promet nepokretnosti u iznosu od 3-5%.Planirani završetak izgradnje je decembar 2027. godine, a ovaj kompleks predstavlja idealnu priliku za sve koji žele da uživaju u luksuznom, komfornom životu ili investiraju u nekretninu visokog potencijala.