139,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva - image 12
139,000 € (2,837 €/m²)
49 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Petrovac, Budva

Petrovac, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Odlična lokacija, uknjižen, vlasnik, u stedisnjem delu Petrovca, dve ulice iznad Vila Olive, kompletno opremljen, 2,3 min pesacka zona do plaže, 1 min do novog marketa Voli. Veliki balkon lodja sa pripadajucim dvoristem, cine ga komfornim i odlična je investicija za izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
537607
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

49m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2003

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2836.73 €

Učešće 27,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
674 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
111,200 €
Učešće
27,800 €
Ukupna kamata
50,524 €
Ukupno plaćanje
161,724 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Petrovac

Petrovac
Budva

Cijena ove nekretnine je 4.11% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Petrovac

Prosječna cijena: 2958.29 €/m²

Ova nekretnina je 1.18% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Petrovac

Prosječna veličina: 50 m²

Petar Cera

Slične nekretnine

Premium Stan in Petrovac

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

270,000 €

Petrovac

4 sobe 4 kupatila 176
Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Petrovac, Budva

170,000 €

Petrovac

1 soba 1 kupatilo 54
Prodaja, jednosoban stan, 54m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, trosoban stan, 171m², Petrovac, Budva

299,000 €

Petrovac

3 sobe 2 kupatila 171
Prodaja, trosoban stan, 171m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Petrovac, Budva