237,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva - image 13
237,000 € (3,950 €/m²)
60 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva

Petrovac, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA / SALE

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Petrovcu, na atraktivnoj lokaciji svega 650 m od mora.

Stan površine 60 m² nalazi se na nižoj spratnosti, što pruža dodatni komfor i praktičnost.

Opremljen je kvalitetnim namještajem poznatih brendova i posjeduje podno grijanje.

U okviru kompleksa dostupan je bazen, kao i dodatna terasa od 25 m² sa direktnim pristupom bazenu.

Uz stan dolazi i zatvorena garaža od 20 m² sa električnim vratima i direktnim ulazom sa ulice i parking mjesto ispred garaže.

Idealna nekretnina za odmor, život ili investiciju na Crnogorskom primorju.

Petrovac, grad Bar

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541671
Objavljeno
06.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3950.00 €

Učešće 47,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,149 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
189,600 €
Učešće
47,400 €
Ukupna kamata
86,145 €
Ukupno plaćanje
275,745 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Petrovac

Petrovac
Budva

Cijena ove nekretnine je 40.04% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Petrovac

Prosječna cijena: 2820.66 €/m²

Ova nekretnina je 16.31% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Petrovac

Prosječna veličina: 72 m²

2,821 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
45

Kvadratura

60m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Azzur Monte

Slične nekretnine

Premium Stan in Petrovac

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

270,000 €

Petrovac

4 sobe 4 kupatila 176
Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac