126,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva - image 18
126,000 € (3,000 €/m²)
42 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Babilonija, Budva

Babilonija, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

A charming and functional one-bedroom apartment for sale in the highly desirable Babilonija area of Budva. This property offers an excellent combination of location, practicality, and investment potential.

Situated in a clean and well-maintained residential building, the apartment is ideal both for comfortable everyday living and as a rental investment on the Budva Riviera.

Property Overview

Price: €119,000

Size: 42 m²

Bedrooms: 1

Condition: Well-maintained apartment

Building: Clean and maintained residential building

Prime Location – Babilonija, Budva

One of the biggest advantages of this apartment is its excellent location.

Everything is within walking distance, including:

✔ Beaches and promenade✔ Restaurants and cafés✔ Supermarkets and shops✔ Schools and everyday amenities✔ Old Town Budva and city center

The neighborhood is known for its convenience, accessibility, and strong rental demand throughout the year.

Investment Potential

This apartment represents a strong investment opportunity thanks to:

High rental demand in Budva

Excellent central location

Affordable entry price

Walking distance to all amenities

✔ Great rental potential✔ Excellent for summer or long-term rentals✔ Prime Budva location✔ Strong value retention

FAQ — Apartment in Babilonija

1) What is for sale?A one-bedroom apartment of 42 m².

2) What is the price?€119,000.

3) Where is it located?In Babilonija, Budva.

4) Is the building maintained?Yes, clean and well-maintained.

5) Is it close to the beach?Yes, walking distance.

6) Is the apartment suitable for rental?Yes, excellent rental potential.

7) Is it good for living year-round?Yes, very practical location.

8) Are shops and restaurants nearby?Yes, all amenities are within walking distance.

9) Is it a good investment?Yes, strong location and rental demand.

10) Who is this property ideal for?Investors, couples, and holiday home buyers.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556732
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

42m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3000.00 €

Učešće 25,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
611 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,800 €
Učešće
25,200 €
Ukupna kamata
45,799 €
Ukupno plaćanje
146,599 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Babilonija

Babilonija
Budva

Cijena ove nekretnine je 5.59% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Babilonija

Prosječna cijena: 3177.78 €/m²

Ova nekretnina je 18.6% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Babilonija

Prosječna veličina: 52 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Violet Investment

Registarski broj

2

Lokacija

Budva

Babilonija

Kvadratura

42m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Violet Investment

Slične nekretnine

Premium Stan in Babilonija

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Babilonija, Budva

143,000 €

Babilonija

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Babilonija, Budva

116,000 €

Babilonija

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², Babilonija, Budva
Kuća in Babilonija

Prodaja, kuća, 498m², Babilonija, Budva

1,500.000 €

Babilonija

11 soba 9 kupatila 498
Prodaja, kuća, 498m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, stan, 121m², Babilonija, Budva

432,000 €

Babilonija

2 kupatila 121
Prodaja, stan, 121m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, jednosoban stan, 77m², Babilonija, Budva

180,000 €

Babilonija

1 soba 2 kupatila 77
Prodaja, jednosoban stan, 77m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 88m², Babilonija, Budva

281,600 €

Babilonija

3 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, trosoban stan, 88m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 92m², Babilonija, Budva

230,000 €

Babilonija

3 sobe 2 kupatila 92
Prodaja, trosoban stan, 92m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 100m², Babilonija, Budva

215,000 €

Babilonija

3 sobe 2 kupatila 100
Prodaja, trosoban stan, 100m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Babilonija, Budva

215,000 €

Babilonija

2 sobe 1 kupatilo 67
Prodaja, dvosoban stan, 67m², Babilonija, Budva
Stan in Babilonija

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babilonija, Budva

155,000 €

Babilonija

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babilonija, Budva