125,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva - image 12
125,000 € (3,788 €/m²)
33 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva

Golubovina, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se stan površine 33 m² + terasa 12 m² u Budvi, u naselju Golubovina, kod igrališta.
Stan je potpuno renoviran prije nekoliko godina i odlikuje se funkcionalnim rasporedom.
Terasa pruža dodatni prostor za odmor i uživanje.
Nalazi se na mirnoj i praktičnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja.
Idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556760
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

33m²

Sobe

1

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3787.88 €

Učešće 25,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
606 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,000 €
Učešće
25,000 €
Ukupna kamata
45,435 €
Ukupno plaćanje
145,435 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Golubovina

Golubovina
Budva

Cijena ove nekretnine je 54.68% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Golubovina

Prosječna cijena: 2448.92 €/m²

Ova nekretnina je 29.13% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Golubovina

Prosječna veličina: 47 m²

Kvadratura

33m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TEAM Real Estate

Slične nekretnine

Stan in Golubovina

Prodaja, četvorosoban stan, 105m², Golubovina, Budva

480,000 €

Golubovina

4 sobe 2 kupatila 105
Prodaja, četvorosoban stan, 105m², Golubovina, Budva
Stan in Golubovina

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Golubovina, Budva