107,400 €
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva - image 9
107,400 € (3,465 €/m²)
31 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 31m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se garsonjera površine 31 m² u Bečićima.
Stan se nalazi na 1. spratu novogradnje i spreman je za useljenje.
Mogućnost kupovine garažnog mjesta po cijeni od 18 500 €.
Nekretnina je odmah useljiva i predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje na atraktivnoj primorskoj lokaciji.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557197
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

31m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3464.52 €

Učešće 21,480 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
521 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
85,920 €
Učešće
21,480 €
Ukupna kamata
39,038 €
Ukupno plaćanje
124,958 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 2.02% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3395.95 €/m²

Ova nekretnina je 2.41% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 30 m²

3,396 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
6

Kvadratura

31m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TEAM Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva