800,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora - image 21
800,000 € (3,053 €/m²)
262 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 262m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Kompleks je idealan za one koji cijene privatnost, ekskluzivnost i sinergiju moderne tehnologije i tradicionalnog mediteranskog stila.

Šta ga čini jedinstvenim? Ova lokacija, panoramski pogled na more, sistem pametne kuće, uređen prostor sa bazenom, barom i uređenjem pejzaža.
Kompleks je stambeno „gnijezdo“ u kojem svaki stanovnik može osjetiti mir i domaću udobnost.

Kompleks se sastoji od tri zgrade, od kojih svaka sadrži šest apartmana. Dostupni su apartmani s jednom, dvije i tri spavaće sobe. Opremljeni su sistemom pametnog doma, potpuno opremljenom kuhinjom i kupatilima. Pored standardnih apartmana, postoje i penthausi na dva nivoa, svaki s krovnom terasom koja se može opremiti svime što je potrebno za najudobniji boravak, uključujući jacuzzi, zimske vrtove s kaminom i fontane.

Dostupni apartmani u kompleksu:
• Jednosobni stanovi, od 60 m² – od 264.400 eura;
• Stanovi sa 2 spavaće sobe, 111 m² – 520.000 eura;
• penthouse, površine 262 m² – 800.000 eura.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557341
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

262m²

Sobe

3

Kupatila

0

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2022

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3053.44 €

Učešće 160,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,878 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
640,000 €
Učešće
160,000 €
Ukupna kamata
290,786 €
Ukupno plaćanje
930,786 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 3.16% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3153.14 €/m²

Ova nekretnina je 108.48% veća od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 126 m²

3,153 €
Prosječna godišnja cijena
-7%
Trend cijena (godišnje)
14

Kvadratura

262m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva