144,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva - image 16
144,500 € (3,010 €/m²)
48 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Markovići, Budva

Markovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Jednosoban apartman površine 47,8 m² u okviru ekskluzivnog luksuznog kompleksa u naselju Markovići, u Budva, predstavlja odličnu priliku za život, odmor ili investiciju.

Kompleks je projektovan kao savremeno i mirno rezidencijalno okruženje, udaljeno svega nekoliko minuta vožnje od centra Budve, a istovremeno okružen zelenilom koje obezbjeđuje privatnost i mir. Ideja projekta je balans između prirodnog ambijenta i visokog standarda modernog stanovanja.

Stan se nalazi u zgradi koja je dio planiranog kompleksa sa više tipova jedinica – od manjih apartmana od 48 m², preko dvosobnih od 85 m², do većih stanova od 108,5 m². Vlasnicima su na raspolaganju privatna parking mjesta, kao i bogat zajednički sadržaj: bazeni za odrasle i djecu, teniski teren, dječije igralište, uređene staze i zajednički prostori pod 24/7 video-nadzorom.

Kompleks je razvijen u dvije faze. Prva faza obuhvata luksuzne kamene vile sa privatnim parcelama, infinity bazenima, saunom, podnim grijanjem, kaminom i parkingom, dok druga faza uključuje dodatne vile i stambene objekte sa apartmanima različitih struktura, uz isti visok nivo opremljenosti i komfora.

Ovaj apartman, uz cijenu od 144.500 €, nudi moderan raspored, kvalitetnu gradnju i pripadnost luksuznom kompleksu, što ga čini posebno atraktivnim za izdavanje tokom turističke sezone, kao i za dugoročno ulaganje uz potencijal rasta vrijednosti.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557505
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3010.42 €

Učešće 28,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
701 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
115,600 €
Učešće
28,900 €
Ukupna kamata
52,523 €
Ukupno plaćanje
168,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Markovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 2.08% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Markovići

Prosječna cijena: 3074.47 €/m²

Ova nekretnina je 2.04% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Markovići

Prosječna veličina: 49 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Budva

Markovići

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

546,000 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva
Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

546,000 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva