#two-bedroom_sale_in_Rafailovići
ID
📍 Two-bedroom apartment for sale in Rafailovići
📌 Location: Rafailovići, seafront
Area: 75 m²;
Spacious apartment on the seafront with high investment potential and the possibility of dividing into two separate apartments.
Fully furnished;
Structure:
living room with kitchen
2 bedrooms
bathroom
terrace
Advantages:
— seafront location
— beach directly in front of the house
— two separate entrances to the apartment
— possibility of dividing into two independent apartments
— ideal for rental business
— high income potential
— parking included
— restaurants and shops nearby
— Mega Market 150 m away
Excellent offer for investors:
the property is suitable for both personal residence and for creating two rental units with high year-round income.
🚗 Garage: €40,000
💶 Price: €400,000
WHATSAPP | TELEGRAM | VIBER
+382 68 200 906 — Sabina Mailova
@realestatemontenegr
SM INVESTMENT
Stan
75m²
2
1
Podrum
Novo / nekorišćeno
Opremljeno
Agencija
SM investment by Sabina MailovaCijena po m²: 5333.33 €
Učešće 80,000 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 15.53% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići
Prosječna cijena: 4616.25 €/m²
Ova nekretnina je 8.51% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići
Prosječna veličina: 82 m²
Agencija (posrednik)
SM investment by Sabina Mailova
Registarski broj
+38268200906
Lokacija
Budva
Rafailovići
Kvadratura
75m²
Struktura
2 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza