864,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva - image 10
864,000 € (8,000 €/m²)
108 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dukley Gardens, Budva

Dukley Gardens, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 0297

📍 Budva · Apartman · 2 spavaće sobe · 864 000 €

📌 Lokacija: Dukley Gardens

📐 Površina: 108 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🏗 Sprat: 1

Prostran stan u prestižnom kompleksu Dukley Gardens. Odlična lokacija nedaleko od mora i razvijena infrastruktura čine ovo mjesto privlačnim za komforan život. Pogodan kako za porodicu, tako i za one koji cijene spokoj i osamu u kombinaciji sa blizinom gradskog života.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559546
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

108m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 8000.00 €

Učešće 172,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,189 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
691,200 €
Učešće
172,800 €
Ukupna kamata
314,049 €
Ukupno plaćanje
1,005.249 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Dukley Gardens

Dukley Gardens
Budva

Cijena ove nekretnine je 31.28% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Dukley Gardens

Prosječna cijena: 6093.75 €/m²

Ova nekretnina je 54.15% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Dukley Gardens

Prosječna veličina: 236 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Dukley Gardens

Kvadratura

108m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Dukley Gardens

Prodaja, dvosoban stan, 141m², Dukley Gardens, Budva

1,100.000 €

Dukley Gardens

2 sobe 2 kupatila 141
Prodaja, dvosoban stan, 141m², Dukley Gardens, Budva
Premium Stan in Dukley Gardens