163,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva - image 10
163,000 € (2,090 €/m²)
78 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Lazi, Budva

Lazi, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 0289

📍 Budva · Apartman · 2 spavaće sobe · 163 000 €

📌 Lokacija: Lazi

📐 Površina: 78 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 2
🏗 Sprat: 1
👁️ Pogled: More

Ovaj apartman u naselju Lazi nudi komforan boravak sa dvije spavaće sobe i dva kupatila. Lokacija na samo 400 metara od prodavnica i kafića čini svakodnevnu kupovinu praktičnom. Prostrani raspored obuhvata dnevnu sobu, trpezariju i kuhinju, a terasa sa pogledom na more biće odlično mjesto za odmor. Odlična opcija za porodicu ili izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559600
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

78m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2089.74 €

Učešće 32,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
790 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
130,400 €
Učešće
32,600 €
Ukupna kamata
59,248 €
Ukupno plaćanje
189,648 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Lazi

Lazi
Budva

Cijena ove nekretnine je 29.18% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna cijena: 2950.86 €/m²

Ova nekretnina je 12.51% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna veličina: 69 m²

2,951 €
Prosječna godišnja cijena
+23%
Trend cijena (godišnje)
20
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Lazi

Kvadratura

78m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Lazi

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Lazi, Budva

134,500 €