100,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora - image 8
100,000 € (2,500 €/m²)
40 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 40m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

ID 0296

📍 Budva · Apartman · 100 000 €

📌 Lokacija: Novogradnja

📐 Površina: 40 m²
🅿️ Parking: Dostupan
👁 Pogled: More

Ovi novi apartmani smješteni su u modernom kompleksu (decembar 2025. godine). Kupovina ovdje oslobađa od plaćanja poreza od 3%, jer je ovo prva registracija objekta. Apartmani se nude sa kvalitetnom završnom obradom, uključujući klima uređaje, podno grijanje i kompletnu sanitariju, što omogućava brzo useljenje. Ovo je povoljna ponuda za one koji traže smještaj ili investiciju u Budvi, uz pogodnost rate plaćanja do završetka izgradnje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559620
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2500.00 €

Učešće 20,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
485 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
80,000 €
Učešće
20,000 €
Ukupna kamata
36,348 €
Ukupno plaćanje
116,348 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 25.32% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3347.42 €/m²

Ova nekretnina je 29.2% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 31 m²

3,347 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
10
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Crna Gora

Budva

Kvadratura

40m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €