130,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva - image 9
130,000 € (2,407 €/m²)
54 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Seoce, Budva

Seoce, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 0316

📍 Budva · Apartman · 2 spavaće sobe · 130 000 €

📌 Lokacija: Seoce

📐 Površina: 54 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 1
🏗 Sprat: 2
👁️ Pogled: more

Ovaj apartman nudi udoban boravak u mirnom dijelu Seoca, poznatom po svojoj blizini najboljim plažama Budve. Sa prozora se pruža prijatan pogled na more, a funkcionalan raspored sa dvije spavaće sobe i dva balkona stvara udoban prostor. Ovo je odlična opcija za malu porodicu koja traži mir, ili kao investicija za izdavanje, jer se centar Budve nalazi na samo 4 km.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559659
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2407.41 €

Učešće 26,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
630 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,000 €
Učešće
26,000 €
Ukupna kamata
47,253 €
Ukupno plaćanje
151,253 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Seoce

Seoce
Budva

Cijena ove nekretnine je 28.5% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Seoce

Prosječna cijena: 1873.44 €/m²

Ova nekretnina je 54.38% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Seoce

Prosječna veličina: 118 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Seoce

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Seoce

Prodaja, dvosoban stan, 102m², Seoce, Budva

349,000 €

Seoce

2 sobe 2 kupatila 102
Prodaja, dvosoban stan, 102m², Seoce, Budva
Premium Ugostiteljski objekat in Seoce

Prodaja, ugostiteljski objekat, 1680m², Seoce, Budva

2,000.000 €

Seoce