390,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora - image 10
390,000 € (3,786 €/m²)
103 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 103m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

ID 0276-1

📍 Budva · Apartman · 3 spavaće sobe · 430 000 €

📌 Lokacija: Tehnomaks

📐 Površina: 103 m²
🛏 Spavaće sobe: 3
🚿 Kupatila: 1
🏗 Sprat: 6
👁️ Pogled: More

Ovaj prostrani apartman sa tri spavaće sobe nalazi se u traženom dijelu Tehnomaks u Budvi. Sa šestog sprata pruža se prelijep pogled na more, a stan je kompletno namješten kvalitetnom tehnikom i spreman za useljenje. Odličan izbor za porodice ili za one koji traže udoban smještaj sa slikovitim pogledima na pogodnoj gradskoj lokaciji.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559665
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

103m²

Sobe

3

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3786.41 €

Učešće 78,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,891 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
312,000 €
Učešće
78,000 €
Ukupna kamata
141,758 €
Ukupno plaćanje
453,758 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 20.72% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3136.47 €/m²

Ova nekretnina je 18.47% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 126 m²

3,136 €
Prosječna godišnja cijena
-7%
Trend cijena (godišnje)
10
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Crna Gora

Budva

Kvadratura

103m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva