995,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva - image 10
995,000 € (6,219 €/m²)
160 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 160m², Dukley Gardens, Budva

Dukley Gardens, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 4-40

📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 995.000 €

📌 Lokacija: Dukley Gardens

📐 Površina: 160 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 2

Smješten u prestižnom kompleksu Dukley Gardens, ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor i luksuzan životni stil. Sa dvije spavaće sobe i dva kupatila, potpuno je namješten i opremljen modernom tehnikom, spreman za useljenje. Idealan je za one koji cijene privatnost i kvalitet, bilo da traže porodični dom ili pametnu investiciju u jednom od najpoželjnijih dijelova Budve.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559739
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

160m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 6218.75 €

Učešće 199,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
796,000 €
Učešće
199,000 €
Ukupna kamata
361,665 €
Ukupno plaćanje
1,157.665 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Dukley Gardens

Dukley Gardens
Budva

Cijena ove nekretnine je 2.05% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Dukley Gardens

Prosječna cijena: 6093.75 €/m²

Ova nekretnina je 32.08% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Dukley Gardens

Prosječna veličina: 236 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Dukley Gardens

Kvadratura

160m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Dukley Gardens

Prodaja, dvosoban stan, 141m², Dukley Gardens, Budva

1,100.000 €

Dukley Gardens

2 sobe 2 kupatila 141
Prodaja, dvosoban stan, 141m², Dukley Gardens, Budva
Premium Stan in Dukley Gardens