199,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva - image 9
199,500 € (4,245 €/m²)
47 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Rozino, Budva

Rozino, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 671

📍 Budva · Stan · 1 spavaća · 199.500 €

📌 Lokacija: Rozino, blizu Akademije

📐 Površina: 47 m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🏗 Sprat: 1

Smješten u živahnom naselju Rozino, nedaleko od Akademije, ovaj stan nudi izuzetnu praktičnost i kvalitetan život. Unutrašnjost je potpuno opremljena i namještena, što omogućava useljenje bez ikakvih dodatnih troškova i briga. Predstavlja pametan izbor za samce ili parove, kao i privlačnu priliku za investitore koji traže stabilan prihod od iznajmljivanja u Budvi.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559786
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

47m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4244.68 €

Učešće 39,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
967 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
159,600 €
Učešće
39,900 €
Ukupna kamata
72,515 €
Ukupno plaćanje
232,115 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Rozino

Rozino
Budva

Cijena ove nekretnine je 17.85% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Rozino

Prosječna cijena: 3601.86 €/m²

Ova nekretnina je 7.06% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Rozino

Prosječna veličina: 44 m²

3,602 €
Prosječna godišnja cijena
+10%
Trend cijena (godišnje)
4
Sata na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Rozino

Kvadratura

47m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, trosoban stan, 98m², Rozino, Budva

530,000 €

Rozino

3 sobe 2 kupatila 98
Prodaja, trosoban stan, 98m², Rozino, Budva
Premium Stan in Rozino