313,950 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva - image 10
313,950 € (4,905 €/m²)
64 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 706.

📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 313.950 €

📌 Lokacija: Rafailovići

📐 Površina: 64 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 1

Ovaj moderni dvosobni stan u Rafailovićima, izgrađen 2019. godine, nudi komforan prostor za život ili odmor. Uz prostranu terasu, enterijer je pažljivo dizajniran sa kvalitetnim namještajem i spreman je za useljenje. Nalazi se na tihoj lokaciji, blizu plaže i svih potrebnih sadržaja, uz dodatnu pogodnost bazena u kompleksu. Odličan je izbor za porodice ili kao investicija za izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559795
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

64m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4905.47 €

Učešće 62,790 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,522 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
251,160 €
Učešće
62,790 €
Ukupna kamata
114,115 €
Ukupno plaćanje
365,275 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Rafailovići

Rafailovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 4.78% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna cijena: 4681.88 €/m²

Ova nekretnina je 21.28% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna veličina: 81 m²

4,682 €
Prosječna godišnja cijena
+14%
Trend cijena (godišnje)
4
Sata na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Rafailovići

Kvadratura

64m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva

94,500 €

Rafailovići

0 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva