85,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva - image 10
85,000 € (3,400 €/m²)
25 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva

Pržno, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Studio od 25 m² u Pržnu, Budva, sa direktnim pogledom na ostrvo Sveti Stefan i okolne planine. Smešten u rezidencijalnom kompleksu sa zajedničkim bazenom, u jednoj od najslikovitijih uvala Crnogorskog primorja.

Studio je opremljen sa nizom premium detalja: mašina za sudove, mašina za pranje i sušenje veša, podno grejanje u kupatilu. Spreman za turističku ili kratkoročnu zakup, ili kao odmaralište uz more.

Parking ispred zgrade. Kompleks ima zajednički bazen sa pogledom na obalu. Pržno je 10 minuta hoda od plaže Sveti Stefan, jedne od najslikovitijih plaža na Mediteranu, sa restoranima i kafeima blizu.

Cena 85.000 EUR (oko 3.400 EUR/m²) — pozicionirana ispod tržišnog proseka za studije u Pržnu sa direktnim pogledom na ostrvo Sveti Stefan. PDV (porez na dodatu vrednost) uračunat. Brzo useljenje moguće.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560555
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

25m²

Sobe

0

Kupatila

1

Sadržaji

Klimatizacija
Kuhinja

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3400.00 €

Učešće 17,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
412 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,000 €
Učešće
17,000 €
Ukupna kamata
30,896 €
Ukupno plaćanje
98,896 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Pržno

Pržno
Budva

Cijena ove nekretnine je 2.29% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Pržno

Prosječna cijena: 3324.01 €/m²

Ova nekretnina je 20.86% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Pržno

Prosječna veličina: 32 m²

3,324 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
4

Kvadratura

25m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Trinity Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Pržno

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva

500,000 €

Pržno

2 sobe 1 kupatilo 96
Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, trosoban stan, 160m², Pržno, Budva