170,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva - image 8
170,000 € (3,617 €/m²)
47 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Babin Do, Budva

Babin Do, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Ekskluzivna prilika! Na prodaju je prelep stan u Budvi, u mirnom i traženom naselju Babin Do. Ovaj stan predstavlja luksuznu novogradnju i idealan je za komforan život ili kao izvrsna investicija sa visokim potencijalom za iznajmljivanje. Stan se nalazi na 1. spratu nove zgrade sa liftom i nudi jednosoban raspored (1 spavaća soba, 1 kupatilo), ukupne površine 47 m². Posebnu draž daje mu izuzetno prostrana terasa od 42 m² koja pruža predivan pogled na planine, kao i dodatni balkon. Enterijer obuhvata funkcionalan hodnik, modernu kuhinju i trpezariju otvoreno povezanu sa dnevnim boravkom, te spavaću sobu sa direktnim izlazom na terasu. Nekretnina je kompletno opremljena novim, kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dodatne pogodnosti uključuju klimatizaciju, kablovsku TV i brzi internet. Za vlasnike vozila ima parking ispred objekta. Cena ovog izuzetnog stana je 170.000 EUR. S obzirom na odličnu lokaciju, vrhunsku opremljenost i kvalitet gradnje, ovo je sjajna investiciona prilika koja se ne sme propustiti. Ne propustite šansu da postanete vlasnik nekretnine koja spaja komfor, eleganciju i fantastičan investicioni potencijal u srcu Budve!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560606
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

47m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

2

Godina izgradnje

2022

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3617.02 €

Učešće 34,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
136,000 €
Učešće
34,000 €
Ukupna kamata
61,792 €
Ukupno plaćanje
197,792 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Babin Do
Budva

Cijena ove nekretnine je 20.57% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Babin Do

Prosječna cijena: 3000.00 €/m²

Ova nekretnina je 26.28% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Babin Do

Prosječna veličina: 37 m²

AL

Anna Libenko

Slične nekretnine

Premium Stan in Babin Do

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Babin Do, Budva

320,000 €

Babin Do

2 sobe 1 kupatilo 61
Prodaja, dvosoban stan, 61m², Babin Do, Budva
Premium Stan in Babin Do

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Babin Do, Budva

172,000 €

Babin Do

1 soba 1 kupatilo 41
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Babin Do, Budva
Premium Stan in Babin Do

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Babin Do, Budva

210,000 €

Babin Do

2 sobe 0 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Babin Do, Budva
Stan in Babin Do

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Babin Do, Budva

144,000 €

Babin Do

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Babin Do, Budva