196,735 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi - image 8
196,735 € (2,811 €/m²)
70 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 70m², Topla, Herceg Novi

Topla, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Stan sa pogledom na more Topla 2 Herceg Novi. Povrsina stana 70m2, udaljen 600m od mora. 

Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa.

Cijena: 196.735 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
314618
Objavljeno
28.11.2024
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

70m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2810.50 €

Učešće 39,347 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
954 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
157,388 €
Učešće
39,347 €
Ukupna kamata
71,510 €
Ukupno plaćanje
228,898 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Topla

Topla
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 2.12% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Topla

Prosječna cijena: 2871.36 €/m²

Ova nekretnina je 42.97% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Topla

Prosječna veličina: 49 m²

2,871 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
532

Kvadratura

70m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Topla

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi

190,000 €

Topla

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi