180,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi - image 11
180,000 € (2,903 €/m²)
62 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Topla, Herceg Novi

Topla, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju potpuno opremljen dvosoban stan, 62m2, u dobro održavanoj zgradi.

Struktura stana: ulazni hodnik sa ugradnim ormarom, kupatilo, wc, dvije spavaće sobe sa terasom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa.

Stan je sjeverno orjentisan.

Stanari zgrade imaju na korišćenje lift, bazen, dječije igralište, mjesto za roštilj.

Vanjski parking je ograničen ali besplatan.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
481503
Objavljeno
16.10.2025
Ažuriran
17.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2903.23 €

Učešće 36,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
873 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
144,000 €
Učešće
36,000 €
Ukupna kamata
65,427 €
Ukupno plaćanje
209,427 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Topla

Topla
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 4.3% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Topla

Prosječna cijena: 2783.43 €/m²

Ova nekretnina je 14.23% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Topla

Prosječna veličina: 72 m²

2,783 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
211

Kvadratura

62m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Intermedio nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Topla

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Topla, Herceg Novi

182,000 €

Topla

2 sobe 0 71
Prodaja, dvosoban stan, 71m², Topla, Herceg Novi
Verifikovan Premium Stan in Topla